První televizní ceny Emmy pro děti se silně zaměřují na obsah LGBT ve vysílaných pořadech

První výroční ceny Emmy pro děti a rodinu jsou zaměřené na poselství LGBTQ v rámci akce zaměřené na děti od „útlého dětství do věku 15 let“. Cílem je „probudit“ děti pomocí televizních pořadů, a jak indoktrinace pokračuje, bylo vidět, když dva příjemci ocenění nadšeně křičeli ve svých děkovných projevech „LGBTQUIA kids“.

Dvoudenní přehlídka cen, kterou pořádala americká Národní akademie televizních umění a věd, udělila ocenění četným inscenacím obsahujícím diskuse o genderové ideologii a vítězové se masivně zmiňovali o podobných progresivních tématech.

První večer moderovala tanečnice a hvězda TikTok JoJo Siwa, která o sobě často mluví jako o „pansexuálce“. Na začátku show, než se představila Siwa, vystoupila na pódiu popová skupina XOMG, taneční skupina mladých dívek oblečených ve futuristických duhových oblecích. „Muppet Babies“ získalo cenu za vynikající psaní pro předškolní animovaný program. Ceremoniál konkrétně zdůraznil kontroverzní epizodu „Gonzo-rella“, ve které si postava Gonzo zkouší šaty a používá je/jejich programy k identifikaci sebe sama jako nebinární. 

Varovným signálem by měl být průzkum kdy mezi lety 2017 a 2019 byla provedena v zábavním průmyslu studie, která zjistila 222% nárůst zastoupení LGBTQ postav v dětských televizních pořadech.  To zdaleka nekoresponduje se zastoupením těchto lidí ve většinové populaci.

Hlavním vítězem večera se stal „Heartstopper“ Netflixu, který si domů přivezl čtyři ceny, včetně Young Teen Series. Jedná se o romantické drama o dospívání, které se soustředí na vztah dvou dospívajících chlapců v Anglii. Mnoho postav v seriálu má různé sexuální identity. Jedna scéna ukazuje mladého chlapce, jak násilím přitlačí druhého ke zdi a políbí ho.

Během děkovné řeči pro Netflix „We The People“, vytvořené produkční společností Barack a Michelle Obamových Higher Ground, přišel na pódium výkonný producent Chris Nee v růžovém dámském kulichu. 

Na žádost Fox News Digital o komentář k tomu, kolik lidí sledovalo předávání cen a zda se domnívají, že veškerý obsah je vhodný pro děti ve věku 0–15 let,  Národní akademie televizních umění a věd nereagovala.

Je otázka, zda není na čase otevřít téma těchto protekčních neziskových organizací, jako je ta Michelle a Baracka Obamových, které mají moc ovlivňovat média, a jejich prostřednictvím úzké zájmové skupiny, na úkor většinové společnosti, v tomto případě obzvláště zranitelných malých a dospívajících dětí.

CENZURA Donald Trump Drahé energie Ekonomika Elon Musk Energetická krize EU EU parlament finance Francie Generál Pavel GREEN DEAL ideologie imigrace Islám Jana Marková Joe Biden Komentář Korupce LGBT Maďarsko migranti Ministerstvo vnitra Multikulturalismus Názor Německo ODS Petr Fiala Politika Polsko Prezidentské volby 2023 pětikoalice Rusko Slovensko Twitter Ukrajina USA Velká Británie Vláda ČR Volby do Kongresu 2022 Válka na Ukrajině Vít Rakušan Zdražování ČEZ Čína

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *