O NÁS

KRÁTCE O TOMTO PROJEKTU

Jedná se o zpravodajský WEB, který se netají tím, že na věci nahlíží optikou českých zájmů a potřeb, přičemž pracuje s fakty a zakládá si na pravdivosti svých informací. Informujeme, nemanipulujeme.

Hlavní mediální proud (tzv. Mainstream) přešel do fáze angažované novinařiny, kdy své subjektivní názory vydává za objektivní pohled na situaci. Nebylo by to nic proti ničemu nebýt právě onoho faktu, že ona média budou do roztrhání těla tvrdit, že jsou objektivní a nikomu nestraní, což je vždy nebezpečné.

Tato mediální platforma si klade za cíl kultivovat mediální scénu, kdy zcela otevřeně přiznáváme, že náš pohled je ČESKÝ a tak budeme na vše nahlížet, prostě z pohledu skutečných zájmů Čechů a České republiky.

Články se budou striktně dělit na objektivní a názorové. Každý článek bude vždy označen štítkem, který bude jasně definovat jeho obsah.  

Pokud najdete v našem článku jakoukoliv faktickou nepřesnost, neváhejte nás o tom informovat. Zakládáme si na faktičnosti a nemáme tak problém článek kdykoliv upravit, případně i smazat, dopustíme-li se nějaké zásadní nepřesnosti, která bude mít vliv na celé vyznění informace.

NÁŠ REDAKČNÍ TÝM

Jsme lidé, kteří se dlouhodobě věnují zpravodajské činnosti, v rámci které se zabýváme tématy, jenž spadají pod ideově nevhodné názory, což má za následek cenzorní zásahy ze strany facebooku a na to navázanou autocenzuru, kdy se člověk přirozeně začíná bát o určitých tématech psát, aby to nevedlo k odstranění profilu. Zde můžeme být opět sami sebou.

Matouš Bulíř

-REDAKTOR-

HLEDÁME DALŠÍ SPOLUPRACOVNÍKY

Potřebujeme sestavit tým hlavních redaktorů a dopisovatelů, aby se nám dařilo vytvářet co nejobsáhlejší a nejpestřejší obsah. 

Potřebujeme lidi, kteří mají nějakou publikační zkušenost třeba jen v rámci osobního blogu.

V případě zájmu nás kontaktujte na našem facebooku