PODPOŘTE NÁS

PODPOŘTE NÁS FINANČNĚ

Tento mediální projekt je zcela nezávislý a jako takový tedy i bez finančních zdrojů na provoz i růst. Nestojí za ním žádný kapitál, jelikož cílem není zisk, nýbrž jiný mediální pohled na svět, český pohled na svět, který v České republice tolik schází.

Pokud má tento projekt být úspěšný, potřebujeme k tomu každého z vás. Každého, komu záleží na faktech bez ohledu na to, zda odpovídají jeho pohledu na svět. Na faktech, které však budou posuzovány českou optikou.

Budeme rádi za jakýkoliv finanční dar bez ohledu na to, zda to bude třeba jediná koruna. Minimálně budeme vědět, že to co děláme lidi skutečně zajímá a má smysl v tom pokračovat.

PODPOŘTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Budeme rádi za každé sdílení našich článků, které vám přijdou zajímavé, jelikož základem každého média je jeho sledovanost. Budeme rádi, když nás budete používat jako zdroje svých informací při vašich argumentacích a slovních výměnách v rámci debat s vašimi názorovými oponenty.

K ČEMU BUDOU PENÍZE VYUŽITY

Většina peněz bude investována do růstu této platformy v rámci komplexnějšího budování webu. Našim cílem není pouze informovat, nýbrž i vytvářet obsah se zaměřením na politiku a politiky.

Zbytek peněz bude sloužit na kompenzaci nákladů spojených s provozem a tvorbou obsahu.

BANKOVNÍ SPOJENÍ

2201836276/2010 FIO
1 Kč
10 Kč
50 Kč
100 Kč

Budeme vděční za každou vaší podporu a děkujeme každému, kdo v tento projekt uvěří a podpoří ho, jelikož jako vždy, bez vás to nepůjde. 

AKTUÁLNÍ STAV

- 0 ,-