Muž z Eritreje v Německu pobodal dvě děti, jedno zraněním podlehlo

Dvě dívky ve věku 13 a 14 let v pondělí cestou do školy pobodal 27letý žadatel o azyl z Eritreje. Starší dívka zraněním odpoledne podlehla, píše server týdeníku Focus s odvoláním na mluvčího policie.

Přesná zranění sice policie nepotvrdila, uvedla ale, že podle prvních poznatků skutečně útočil muž nožem.

Nůž také policisté našli u podezřelého, když ho dopadli v nedalekém uprchlickém zařízení, kde se po útoku schoval. Nyní je pod policejním dozorem v nemocnici.

Spolu s podezřelým zadrželi policisté dvojici dalších mužů, taktéž žadatele o azyl z Eritreje. Oba vyslýchají.

Podezřelý napadl dívky kolem 7:30 na ulici v obytné čtvrti, uvedl mluvčí. Na dotaz, jaký je jeho věk, neodpověděl. Jaký typ zbraně byl při útoku použit, policie nechtěla zatím sdělit. Není jasné ani to, kdo zavolal záchranku a policii.

Vyšetřovatelé zahájili výslechy. Případ se nadále vyšetřuje. Očekává se, že by policie mohla v pondělí v podvečer sdělit první podrobnosti.

Napadené školačky odvezla rychlá záchranná služba do nemocnice.

Jedná se o další z řady případů, kdy za takto brutálním činem stojí migrant z „islámské země“. Nabízí se tak otázka, čí zájem by měl být pro politiky více? Zájem vlastních občanů nebo zájem migrantů?

Bez emocí lze zcela objektivně konstatovat, že ideologie multikulturalismu selhává a stává se nebezpečnou pro původní obyvatele daného státu.

CENZURA Donald Trump Drahé energie Ekonomika Elon Musk Energetická krize EU EU parlament finance Francie Generál Pavel GREEN DEAL ideologie imigrace Islám Jana Marková Joe Biden Komentář Korupce LGBT Maďarsko migranti Ministerstvo vnitra Multikulturalismus Názor Německo ODS Petr Fiala Politika Polsko Prezidentské volby 2023 pětikoalice Rusko Slovensko Twitter Ukrajina USA Velká Británie Vláda ČR Volby do Kongresu 2022 Válka na Ukrajině Vít Rakušan Zdražování ČEZ Čína

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *