Britské aerolinky zavedly genderově svobodné odívání

Společnost Virgin Atlantic ve středu oznámila, že zrušila své genderově odlišené uniformy. Nyní mohou zaměstnanci nosit jakoukoli uniformu společnosti Virgin Atlantic bez ohledu na pohlaví.

Podle CNN dříve uniformy spadaly do kategorie „mužské“ nebo „ženské“. Od středy již tyto kategorie neexistují, uvedla CNN.

„Tato politika, která vstoupila v platnost dnešním dnem, podporuje individualitu zaměstnanců společnosti Virgin Atlantic tím, že jim umožňuje nosit oblečení, které vyjadřuje, jak se identifikují nebo prezentují,“ uvedla letecká společnost v prohlášení zaslaném serveru Insider.

Uniformy letecké společnosti, které navrhla Vivienne Westwoodová, se nezměnily a zahrnují například červenou sukni a vínové kalhoty.

Velká Británie tak opět poukázala na fakt, že její odchod z EU byl pět minut po dvanácté a na jejím směřování do ideologiemi řízené budoucnosti to nemá žádný vliv.


Tradiční psychologové poukazují na to, že stylizovat se v rámci odívání do jiné role, než která vám je přisuzována je do jisté míry přirozený jev, který však nemá daleko k psychologické poruše, je-li oficiálně podporován či dokonce vyžadován.

Být muž, stevard a chtít se oblékat jako žena stevardka není o moc jiné jako být stevard, který se chce v práci oblékat jako klaun, voják nebo horník, což může znít komicky, ovšem ještě nedávno stejně komicky zněl názor, který říkal, že by se muž měl mít možnost v práci oblékat jako žena, touží-li po tom.

CENZURA Donald Trump Drahé energie Elon Musk Energetická krize EU Francie GREEN DEAL ideologie imigrace Joe Biden Korupce LGBT Maďarsko Multikulturalismus Názor Německo Petr Fiala Politika Prezidentské volby 2023 pětikoalice Slovensko Twitter Ukrajina USA Velká Británie Vláda ČR Volby do Kongresu 2022 Válka na Ukrajině Čína

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *