Německá policie provedla celorepublikovou razii v bytech lidí píšících „nenávistné“ komentáře na internetu

Policie ve středu ráno provedla zátah ve 14 spolkových zemích v rámci boje proti nenávisti na internetu. V Berlíně policisté prohledali devět bytů a zabavili důkazy. Cílem akce je zastrašit autory nenávistných komentářů na internetu, informoval německý deník Focus.

Policie v Berlíně a v mnoha dalších spolkových zemích zakročila proti autorům nenávistných příspěvků na internetu a provedla řadu domovních prohlídek. Od středečního rána byly podezřelým zabaveny počítače a mobilní telefony. „Hatespeech není svobodné vyjádření názoru. Urážky, podněcování lidí a rasistické komentáře jsou trestné a budou stíhány,“ oznámila policie na Twitteru. Na některých z devíti berlínských prohlídek se podílely i speciální zásahové jednotky (SEK).

Německo tak pokračuje v úsilí, kriminalizovat každého, kdo se byť jen ve virtuálním prostoru staví proti aktuálně prosazované multikulturní doktríně v Německu.

Německo je v korektnosti již tak daleko za hranou, že ke kriminalizaci stačí pouhé dlouhodobé vymezování se proti multikulturalismu a islámu, kdy to doplníte o přesvědčení, že tu něco takového nechcete a to co tu je, by mělo jít pryč. Již toto v Německu spadá mezi „nenávistné“ komentáře a jen toto stačí k tomu, aby vás policie začala tajně sledovat a vyhodnocovat vaší činnost.

Z tohoto důvodu tak mnozí lidé i někteří politici upozorňují na velkou podobnost s tím, jak německý stát postupoval ve třicátých a následně čtyřicátých letech proti lidem s jiným, než státem podporovaným názorem.

CENZURA Donald Trump Drahé energie Ekonomika Elon Musk Energetická krize EU EU parlament finance Francie Generál Pavel GREEN DEAL ideologie imigrace Islám Jana Marková Joe Biden Komentář Korupce LGBT Maďarsko migranti Ministerstvo vnitra Multikulturalismus Názor Německo ODS Petr Fiala Politika Polsko Prezidentské volby 2023 pětikoalice Rusko Slovensko Twitter Ukrajina USA Velká Británie Vláda ČR Volby do Kongresu 2022 Válka na Ukrajině Vít Rakušan Zdražování ČEZ Čína

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *