Video: Nebezpečný klimatický aktivismus v Německu pokračuje

Poslední dobou se čím dál více množí případy klimatických aktivistů, kteří se na protest proti změnám klimatu způsobenému auty, lepí k frekventovaným silnicím. Nejvíce radikální je skupina, která si říká Die Letzte Generation.

Tento případ se odehrál v německém Mainzu, kde se policisté nejprve snažili muže požádat, aby se od silnice odlepil. To se mu ale ani po dvou hodinách nepodařilo, a to ani za pomoci svých klimatických spolubojovníků, kteří mu přišli na pomoc špachtlemi a bio olivovým olejem.

Muž zřejmě použil nějaké kvalitní lepidlo, dle obrázků to za redakci typujeme na nějaký druh epoxidu, a to se běžnými prostředky dolů sundat nedá. Navíc muž se namazal opravdu dokonale, a ještě tam evidentně dlaň pořádně vtiskl.

Protože policisté museli uvolnit zablokované jízdní pruhy, nezbylo jim nic jiného, než před davem přihlížejících novinářů a kolemjdoucích úhlovou bruskou muže i s kusem silnice vyříznout. Ten si dotyčný odnesl domů jako suvenýr. Zda po něm bude požadována úhrada nákladů se zásahem spojená se neuvádí, ale vzhledem k narůstajícímu počtu podobných incidentů, by tento případ mohl sloužit jako dobrý precedent.

CENZURA Donald Trump Drahé energie Ekonomika Elon Musk Energetická krize EU EU parlament finance Francie Generál Pavel GREEN DEAL ideologie imigrace Islám Jana Marková Joe Biden Komentář Korupce LGBT Maďarsko migranti Ministerstvo vnitra Multikulturalismus Názor Německo ODS Petr Fiala Politika Polsko Prezidentské volby 2023 pětikoalice Rusko Slovensko Twitter Ukrajina USA Velká Británie Vláda ČR Volby do Kongresu 2022 Válka na Ukrajině Vít Rakušan Zdražování ČEZ Čína

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *